Prenájom bytov v Lazanoch a okolí: Sprievodca bývaním v regióne Prievidze

Hľadanie ideálneho bývania, či už ide o prenájom bytu v Lazanoch alebo kúpu rodinného domu v blízkej Prievidzi, je dôležitý životný krok. Tento článok poskytuje komplexný prehľad o možnostiach prenájmu bytov a iných nehnuteľností v Lazanoch a ich okolí, s cieľom uľahčiť vaše rozhodovanie.

Mapa okresu Prievidza s vyznačenými Lazanmi

Bývanie v Lazanoch: Pokoj a Dostupnosť

Obec Lazany, situovaná len 5 km od okresného mesta Prievidza, sa stáva čoraz viac vyhľadávanou lokalitou pre bývanie. Ponúka pokojné prostredie s dobrou dostupnosťou do mesta, čo z nej robí ideálne miesto pre rodiny, jednotlivcov aj podnikateľov. Výhody bývania v Lazanoch zahŕňajú pokojnú lokalitu, ktorá ponúka únik od ruchu mesta a zabezpečuje príjemné prostredie pre život. Dobrá dostupnosť do Prievidze je ďalším významným plusom - autom sa do okresného mesta dostanete približne za 6 minút, čo zabezpečuje jednoduchý prístup ku kompletnej občianskej vybavenosti. Blízkosť Bojníc, vyhľadávaného turistického centra s Bojnickým zámkom, kúpeľmi a zoologickou záhradou, je tiež lákadlom pre mnohých. Lazany sú obľúbenou obcou pre novú bytovú výstavbu a výstavbu rodinných domov, čo naznačuje ich rastúcu atraktivitu ako miesta na bývanie.

Možnosti Prenájmu Bytov v Prievidzi a Okolí

Hoci ponuka prenájmu bytov priamo v Lazanoch môže byť obmedzená, rozsiahlejšie možnosti nájdete v blízkej Prievidzi a jej okolí. Pri výbere vhodného bytu je dôležité zvážiť nielen lokalitu a veľkosť, ale aj stav nehnuteľnosti a cenu.

1-izbové byty: Útulné bývanie pre jednotlivcov

Pre jednotlivcov alebo páry, ktorí hľadajú menší a praktický byt, sú 1-izbové byty ideálnou voľbou. V Prievidzi nájdete ponuky ako napríklad:

  • Prievidza, A. Hlinku 29/5: Útulný 1-izbový byt s rozlohou 39 m² ponúka výhľad na mesto a nachádza sa v centre Prievidze. Jeho poloha v blízkosti nákupného centra, posilňovne, autobusovej a železničnej stanice zabezpečuje výbornú dostupnosť k službám a dopravným uzlom. Byt je kompletne zariadený a ideálny pre jednotlivca alebo pár, ktorý si cení komfort a praktickosť.

Ilustračná fotografia 1-izbového bytu

2-izbové byty: Komfortné bývanie pre páry a menšie rodiny

Dvojizbové byty poskytujú viac priestoru a sú vhodné pre páry alebo menšie rodiny. V regióne Prievidze sú dostupné rôzne typy 2-izbových bytov, od pôvodných až po kompletne rekonštruované:

  • Prenájom dvojizbového bytu v pokojnej lokalite Sídliska Necpaly: Tento zariadený dvojizbový byt s balkónom sa nachádza v pokojnej časti Sídliska Necpaly, čo zaručuje príjemné a nerušené bývanie.
  • Prievidza: Elegantný 2-izbový byt na prenájom: Realitná kancelária BigPLUS ponúka na prenájom elegantný 2-izbový byt, situovaný na vyvýšenom prízemí modernizovaného bytového domu. Bytový dom prešiel kompletným zateplením v roku 2022, čo prispieva k jeho energetickej efektívnosti a komfortu bývania.
  • 2IZBOVÝ BYT + BALKÓN STARÉ SÍDLISKO: Ponuka 2-izbového bytu s balkónom na Starom sídlisku v Prievidzi.
  • 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII - NECPALY: Tento byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a nachádza sa v mestskej časti Necpaly.
  • Moderný 2-izbový byt v pokojnej časti Prievidze: Tento moderný byt sa nachádza na obľúbenom sídlisku Zapotôčky, na ulici Rázusa, len pár minút od centra mesta. Nachádza sa na 7. poschodí, čo zaručuje pekný výhľad a dostatočné súkromie. Byt je moderný a bezstarostný.
  • Prenájom dvojizbového bytu v samom centre Prievidze: Ponúka sa dvojizbový byt v centre mesta s výhľadom na park Skotňa, pohorie Vtáčnik, Námestie slobody a farský kostol. Byt o rozlohe 55 m2 je zariadený a pripravený k bývaniu aj ihneď. Cena je 300 € + energie cca 260 € (vrátane internetu, TV, …), t.j. cena spolu 560 €.
  • Nádherný dvojizbový byt Prievidza: Ponúkaný byt v Prievidzi.
  • Predaj 2-izbového tehlového bytu ul. A.H.Gavloviča PRIEVIDZA: Ponúka sa na predaj 2-izbový tehlový byt nachádzajúci sa v pôvodnom tehlovom bytovom dome na 3./3. poschodí. Byt sa nachádza v tichej lokalite a predáva sa v pôvodnom stave s možnosťou rekonštrukcie so zľavou v prípade záujmu.

2 izbový byt v Trenčíne na ulici Soblahovská, kompletná rekonštrukcia na kľúč

3-izbové byty: Priestor pre rodiny

Pre rodiny s deťmi alebo tých, ktorí potrebujú viac priestoru, sú 3-izbové byty ideálnou voľbou. V regióne sú dostupné aj takéto nehnuteľnosti:

  • Bojnice - Lúčky: Moderne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt: Tento byt o výmere 75 m² sa nachádza v pokojnej časti Bojníc - Lúčky a je moderne zrekonštruovaný a zariadený.
  • Prievidza, Kúty: Priestorný 3-izbový byt s parkovaním a záhradkou: Ponúka sa priestranný 3-izbový byt v lokalite Kúty v Prievidzi, ktorý má k dispozícii parkovanie a záhradku, čo je veľkým benefitom najmä pre rodiny.
  • Prievidza, ul. Krmana: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt: Byt sa nachádza na ulici Krmana v Prievidzi, vo vyhľadávanej a stabilnej časti mesta známej ako Staré sídlisko. Jeho kompletná rekonštrukcia zaručuje moderné bývanie.

4-izbové byty: Pre väčšie rodiny a náročných

Pre rozsiahlejšie rodiny alebo tých, ktorí preferujú najvyšší komfort a priestor, sú k dispozícii aj 4-izbové byty:

  • Prievidza, Zapotôčky: Priestranný 4-izbový byt s výbornou polohou: VITA ESTATES ponúka na predaj 4-izbový byt o výmere 84 m², situovaný na 5. poschodí z 8 v udržiavanom bytovom dome v obľúbenej lokalite Zapotôčky.