Nadštandardný 4-izbový byt na prenájom v srdci Starého Mesta – Havlíčkova ulica

Prenájom výnimočného, veľkometrážneho 4-izbového bytu v prestížnej lokalite Starého Mesta v Bratislave, na ulici Havlíčkova, v bezprostrednej blízkosti Slavína. Tento exkluzívny byt, ktorý je EXKLUZÍVNE V PONUKE REB-REAL PARTNERS, predstavuje ideálnu voľbu pre náročných klientov hľadajúcich luxusné bývanie s nádherným výhľadom a kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah. Zvláštnosťou tejto ponuky je, že KLIENT NEPLATÍ PROVÍZIU RK, čo predstavuje významnú finančnú úsporu.

Panorama Bratislavy z výšky

Detaily nehnuteľnosti a jej výhody

Byt sa nachádza v modernej novostavbe situovanej v jednej z najvyhľadávanejších bratislavských lokalít. Jeho úžitková plocha dosahuje pôsobivých 171 m², čo z neho robí priestranné a komfortné bývanie. K tomuto priestoru navyše prináleží rozsiahla terasa o výmere 30 m², ktorá ponúka naozaj úchvatný výhľad na celú Bratislavu, vrátane dominant Civilného námestia, Dunaja a okolitých častí mesta. Táto terasa sa stane ideálnym miestom na relaxáciu, posedenie s priateľmi či vychutnávanie si mestských panorám.

V interiéri bytu nájdeme 4 izby, ktoré sú navrhnuté s dôrazom na funkčnosť a eleganciu. Dispozícia zahŕňa 2 moderne vybavené kúpeľne a 3 samostatné toalety, čo zabezpečuje maximálny komfort pre všetkých obyvateľov. Nezanedbateľnou súčasťou bytu sú aj 3 priestranné šatníky, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre oblečenie a iné osobné veci, čím prispievajú k udržaniu poriadku a prehľadnosti v celom byte.

Dominantou dennej časti je priestranná obývacia časť, ktorá je voľne prepojená s modernou kuchyňou. Tento otvorený koncept vytvára vzdušný a spoločenský priestor, ideálny na trávenie spoločného času s rodinou či priateľmi. Kuchyňa je plne vybavená kvalitnými spotrebičmi a disponuje dostatkom pracovnej plochy. Súčasťou bytu je aj veľká nadštandardná kúpeľňa, ktorá je vybavená nielen moderným sprchovacím kútom, ale aj luxusnou vaňou, čo umožňuje výber podľa aktuálnej nálady a potrieb.

Byt je charakterizovaný ako veľmi svetlý a slnečný, vďaka premyslenému architektonickému riešeniu a veľkým oknám, ktoré prepúšťajú dostatok prirodzeného svetla počas celého dňa. Táto vlastnosť prispieva k príjemnej atmosfére a pocitu pohody.

Interiér moderného bytu s výhľadom

Parkovanie a technické parametre

K bytu prislúcha aj 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži, čo je v centre Bratislavy neoceniteľnou výhodou. Zabezpečuje bezpečné a pohodlné parkovanie vášho vozidla bez nutnosti hľadania miesta na ulici.

Celková rozloha bytu vrátane terasy dosahuje 201 m², z čoho úžitková plocha je spomínaných 170 m². Byt sa nachádza na 6. poschodí bytového domu, ktorý má celkovo 6 nadzemných podlaží. V bytovom dome je k dispozícii výťah.

Byt je postavený z tehly, čo zaručuje dobré tepelno- a zvukoizolačné vlastnosti. Objekt je zateplený, čo prispieva k energetickej úspornosti a komfortu bývania. Medzi ďalšie technické parametre patrí vlastné vykurovanie, verejný vodovod, elektrické napätie 230/400V, a kanalizácia. Plyn a pivnica nie sú v tomto prípade špecifikované. Byt je kompletne zariadený kvalitným nábytkom a spotrebičmi, pripravený na okamžité nasťahovanie. Vybavenie zahŕňa aj klimatizáciu pre optimálnu vnútornú klímu.

Luxusný rodinný dom s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Lokalita a jej benefity

Havlíčkova ulica sa nachádza v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto, ktorá je synonymom prestíže, histórie a vynikajúcej dostupnosti. Táto lokalita ponúka jedinečnú kombináciu pokojného bývania v zelenej zóne v blízkosti Slavína a zároveň bezprostrednú blízkosť centra mesta s jeho bohatou ponukou kultúrnych, spoločenských a gastronomických zariadení. V okolí nájdete parky, školy, obchody, reštaurácie a kaviarne, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky. Blízkosť Hradu, Prezidentského paláca a ďalších historických pamiatok len podčiarkuje exkluzivitu tejto adresy.

Finančné podmienky prenájmu

Cena za prenájom tohto nadštandardného bytu je 2.100,- Eur mesačne, plus náklady na energie vo výške 550,- Eur mesačne. Celková mesačná platba teda predstavuje 2.650,- Eur.

Kontaktné informácie a ďalšie ponuky

Pre získanie podrobných informácií alebo dohodnutie obhliadky neváhajte kontaktovať realitnú kanceláriu prostredníctvom uvedeného telefónneho čísla: 0904 003 308.

Je dôležité poznamenať, že v rámci širšej ponuky realitnej kancelárie REB-REAL PARTNERS sa nachádzajú aj ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti v Starom Meste a blízkom okolí, ktoré môžu osloviť rôznych klientov s rôznymi preferenciami a rozpočtami. Medzi ne patria napríklad:

  • Štýlový 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Murgašovej ulici: Ponúkaný za cenu 444.900,- €, s úžitkovou plochou 104 m².
  • Priestranný 3-izbový byt na Moyzesovej ulici (Palisády): S úžitkovou plochou 118 m², cena 544.990,- €.
  • Nebytový priestor v centre mesta pod hradom na Mikulášskej ulici: S rozlohou 50 m², cena 235.000,- €.
  • Štýlový 2-izbový byt v srdci Starého Mesta na Mariánskej ulici: S úžitkovou plochou 36 m², cena 235.900,- €.
  • Veľkometrážny byt na Slavíne s výhľadom na mesto: S úžitkovou plochou nie je presne špecifikovaná, ale jedná sa o luxusnú ponuku za 1.195.000,- €.
  • Moderný 2-izbový byt v projekte Panorama City (Landererova ulica): S úžitkovou plochou 75.6 m², cena 535.000,- €.
  • Slnečný 3-izbový byt s výhľadom na Dunaj v Panorama City: S úžitkovou plochou 81 m², cena 535.000,- €.
  • Priestranný 5-izbový byt na Lazaretskej ulici: S úžitkovou plochou 213 m², cena 970.000,- €.
  • Nadštandardný 4-izbový byt s garážou v pokojnej lokalite Kysucká ulica: S úžitkovou plochou 147 m², cena 560.000,- €.